| caattyi a întrebat:

Buna vreau un raspuns normal fara.
E normal ca la 14 ani sa ii faci prietenului tau minet (sa te joci cu mana**)? El asta mi-a cerut, nu vrea sa ne culcam, doar sa ma joc putin, e normal?

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Avand in vedere ca nu suntem de ieri, iar tu ai mai multa experienta ca mine, e clar ca sansele sa vrea doar atat, sau sa se opreasca doar ala atat, sunt mici.Azi o sa puna mana, maine gura, poimanine altceva si hop procentul in statistica.Mai bine sa fie cuminte si sa ii dea peste bot acelui romeo de pe marginea drumului.

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca este vorba de asa numita metoda "handjobb", adica excitarea penisului cu mana ta pentru a-i provduce placere si induce fenomenul de ejaculare, atunci raspunsul este DA. Adica este normal, fiindca face parte din fantezia sexuala numita petting.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Corbule,ai citit si partea cu 14 ani?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Da am vazut. Stii cate fete cu varsta sub 14 ani au devenit MAME in ultimii 4-5 ani? In cazul in care nu stii, insa doresti sa te documentezi/edifici/informezi iti trimit material de studiu.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Stiu,am citit si ma oripilam cum naiba apar asa multe cifre.E adevarat, multe sunt si de etinie roma (deducere personala) dar totusi, sunt niste copii care fac la randul lor alti copii.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Consider ca acesti copii orice am zice noi vor face tot ceea ce doresc ei si din acest motiv eu le-am propus mereu sa se multumeasca cu "beneficiile" oferite de un petting insa sa se limiteze doar la atat.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Avand in vedere ca nu suntem de ieri, iar tu ai mai multa experienta ca mine, e clar ca sansele sa vrea doar atat, sau sa se opreasca doar ala atat, sunt mici.Azi o sa puna mana, maine gura, poimanine altceva si hop procentul in statistica.Mai bine sa fie cuminte si sa ii dea peste bot acelui romeo de pe marginea drumului.

| Drimmero a răspuns:

De la 14 ani? Nu e cam devreme?

| Doub a răspuns:

Minele sunt periculoase.
Apropo, prietenul tău e miner sau ceva?

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu,la 14 ani nu e normal sa pui mana pe nimic in afara de carti. Spune-i ca are si el 2 maini si le tine degeaba.Sa foloseasca una la treaba aia si pe cealalta sa isi dea cate o palma peste ochi.Sau si mai bine, spune-i si tatalui tau ce vrea iubitul asta,, jucaus,, al tau.