| FloAR3 a întrebat:

Cum trebuie corect sa faci minet unui barbat? fundita?

Răspuns Câştigător
| NnDWtf a răspuns:

Toceste-ti dintii, in rest n-ai treaba, doar suge-o si dai cu limba.

| FloAR3 explică (pentru NnDWtf):

Pina el ce da drumul?

| NnDWtf a răspuns (pentru FloAR3):

Daca crezi ca nu te deranjaza sa ai ceva lichide in plus in gura, da. daca te deranjaza, iti spune el cand sa te opresti si sa treci la lucru manual.

11 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Eu zic că băieții erau mai sinceri dacă o spuneai mai direct, sex oral.

| grab a răspuns:

Miniet e varianta fratiolor de peste Prut a sexului oral.

De ce tocmai aici trebuia sa ne intrebi cum se face corect? Aici nu e comisie de Capacitate sa avem barem si punctaj universal. Depinde de la caz la caz, important e ca cel mai de calitate miniet e ala cu finalizare!

Succes!

| Lavlav a răspuns (pentru grab):

Cu finalizare?laughing

| grab a răspuns (pentru Lavlav):

Tu ce te bagi mai copilo? Vezi-ti de frisca ta acolo! laughing
Glumesc, stiu ca nu te superi pe mine!

Ce mai faci?

Finalizarea este buna in orice problema. Tu, de exemplu, daca nu finalizezi frisca aia din avatar, pe ce asezi cireasa de pe tort, ha?!

| Lavlav a răspuns (pentru grab):

Intrebare de baraj, si nu m-am suparat stai calm big grin ( da finalizarile sunt "bune")

| grab a răspuns (pentru Lavlav):

Q.E.D!

| Arkhasas a răspuns:

Dar ţie ţi se pare că asta se învaţă în scris? Uită-te şi tu la filme porno, că d-aia îs făcute. Sau vii la mine să te învăţ.

| intelboss a răspuns:

Ce sa faci? ce e aia nu am auzit asa ceva ..pare rau

| Clausiful a răspuns:

Cu pasiune