| Roxy2516 a întrebat:

Vreau un sfat. Deci sa va explic. Eu am vorbit cu un baiat prin mejase si la scoala.dar mai mult prim mesaje de mult timp. Si odata mi-a spus ca ma iubeste..si atunci i-am spus si eu ca-l iubesc pentru ca asa e. Si acum cateva zile i-am spus si eu ca-l iubesc si el m-a intrebat daca vreau o relatie si eu i-am zis "nu stiu" apoi el mi-a spus ca nu vrea o relatie cu mine nu pentru ca nu i-ar place de mine sau ceva genu' doar ca nu vrea o relatie momentan pentru ca e axat pe alt ceva etc. si dupa conversatia asta ma asteptam ca a doua zi sa nu imi mai trimita sms cu "ce faci, buna, etc. si nu inteleg ce vrea de fapt de la mine. oare as rezolva ceva daca nu i-as raspunde la mesaje?! sau ce sa fac?! mie imi place de acest baiat de cand eram mai mica big grin dau Funda+ vot celui mai bun raspuns! :X

Răspuns Câştigător
| me11ana a răspuns:

Pai trimiteti-va in continuare eu sunt in aceeasi situatie mi-a facut si un video cu te iubesc dar nu vreau eu pana mai va ganditi puteti ramane prieteni si oricum depinjde si varsta sper ca ti-am fost de ajutor funda big grin?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Voi deja va iubiti, el ti-a propus o relatie dar de fapt nu vrea, iar tu i-ai raspuns ca nu stii. Pana sa va hotarati, iubiti-va prin mesaje.

| danutzcramu54 a răspuns:

Poate ca a spus ca nu stie daca vrea o relatie poate din cauza ca nu a fost acceptat din prima intr.o relatie cu tine pararea mea

| Roxy2516 explică:

Mesaje*