| Yguaze a întrebat:

Vreau un sfat in legatura cu urmatoarea chestie...: " A avut o relatie de 1 an jumatate cu o fata de 16 ani eu am 18. Acum 2 saptamani ne'am despartit pentru ca am observat ceva schimbat la ea. Cu 2 luni in urma a cunoscu un tip de 22 de ani care a aburito putin.Eu sunt primul ei iubit si mereu imi spunea ca nu e sigura de sentimentele pe care le are pentru mine. Inainte sa il cunoasca pe asta am dezvirginat'o. Am prins'o ca vb cu el prin sms si m-am suparat...ne'am desp dar ne'am impacat inapoi. Acum a spus ca vrea o pauza. Nu m vorbit cu ea de 2 saptamani, inelul si bratara de la mine inca le poarta, si se uita mereu dupa mine cand iesim de la ore, dar vorbeste mai mereu ca ala prin sms si zice tuturor ca nu are nimic cu el. Se poate sa fie aceea curiozitate de a fi si cu un alt baiat, face asta ca sa isi dea seama de ce simte pentru mine? Voi ce credeti? Dau funda! Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| BloodyBlade a răspuns:

Poi au trecut deja 2 saptamani intreab-o daca mai simte ceva pentru tine si daca zice ca nu stie sa ca nu simte nimic fa-o geloasa si ai sa vezi cum se comporta ce reactii are... Sper ca ti-a folosit sfatul meu! Bafta!

| Andraasdfg a răspuns:

Gaseste-ti pe altcineva (indiferent ca relatia este serioasa sau nu)si atunci iti vei da seama daca te iubeste cu adevarat.O femeie nu va suporta niciodata sa vada barbatul iubit cu o alta femeie.Succes!

| justbleahh a răspuns:

Nu crezi ca ai cam grabit-o frate. inca e minora.ar putea spune ca ai violato deci ai grija nu o suparalaughing

| kamitsu a răspuns:

Da se poate sa fie si curiozitatea...sau ea nu mai vrea sa fie cu tinehappy nu ii mai acorda atentie! indiferenta happy sau incearca sa vorbesti cu o fata noua sa vezi cum reactioneaza:* bafta