| DuuuDiiiiXXXXX a întrebat:

Bunalove struck Suntem in vacanta de vara.Mie imi place de un coleg de clasa, si am fost impreuna cu el, dar ne-am despartit.Acum e vacanta si vorbim si vrem sa mai fie scoala sa mai stam impreuna. Mai demult, adica acum 5 luni, imi placea de un baiat de la mine de pe strada, dar cand eram la scoala nu ma vedeam cu el.Acum ca este vacanta ma vad cu el si este posibil sa mai simt ceva pentru el, cu toate ca eu as putea sa fiu cu colegul meu.Sunt intr-o mare dificultate Ce sa fac? Nu stiu.Mie imi place cel mai mult de colegul meu, dar si pe baiatul de la mine de pe strada. Uitati sa va fie mai usor:de coleg 100%, iar de baiatul de pe strada 50%. va multumesclove struckrepede raspunsurilove struck va dau un vot mare pentru raspunsul cel mai detaliat si mai bun:*

Răspuns Câştigător
| Adellyna99 a răspuns:

Pai am vazut tot ce ai scris si zic sa il alegi pe colegul tau.El este alesul tau dupa parerea mea.Ala de pe strada nu se stie daca te iubeste>Bafta!kiss

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai atunci ramai cu colegul tau, si ce daca e vacanta, important e ca tineti legatura vorbind la telefon

| Tmcn a răspuns:

A, şi tu ne pui pe noi să alegem pentru tine?! Cred că aici e doar atracţie fizică şi exagerezi când zici că vrei să mai fie şcoală, dacă e vacanţă nu vă puteţi întâlni să staţi împreună, sau ce?

| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Fii cu baiatul la care chiar tii cel mai mult!
Asculta-ti inima!
Daca iti place mai mult de coleg, fii cu el!

| schmoll a răspuns:

Buna,pana la urma va trebuie sa alegi,nu poti iubi pe doi,totul tine de tine,dar si de ei,este vorba de caracterul baietilor,de cum se comporta cu tine,degeaba iubesti tu pe unu, daca el nu iti impartaseste sentimentele, iubire cu sila nu se poate, ramai cu cel care crezi tu ca merita, iubirea vine si pe parcurs

| DuuuDiiiiXXXXX explică (pentru schmoll):

Mss mult

| schmoll a răspuns (pentru DuuuDiiiiXXXXX):

Npc,Sper sa iei decizia corecta, si sa fi fericita:*

| rogamingpc a răspuns:

Colegul. daca nu merge, cel de pe strada

| iMuffin a răspuns:

Fa ce-ti Spune inima happy (Colegul)