| αℓιѕѕα a întrebat:

Buna; x va rog ajutorlove struck maine am teza la romana! si nu ca ar avea legatura cu asta, dar, vreau sa ma duc numai la teza! si sa spun asa, sambata am fost racit.cam pana acum, si acum imi cam curge nasul, dar foarte rar, sau incet,. s`au ...nu prea mai imi curgelaughing. si. sa trecem la subiect.stiti cum saracesc?straight face. trebuie saracesc in seara asta, pentru ca sa ma duc maine numai la teza de la romana nu credeam ca am sa spun asta, dar vreau sa racesc! deci cum sa fac? sa fac dus rece?laughing. sa beau apa rece? as manca o inghetata, dar e tarziu, si nu ma duc acum la magazin.de obicei asa racesc.cum sa racesc? ce sa fac? vreau sa`mi curga nasul, sa am febra. s`au frisoane. ceva de genu! sa ma doara gatul! va rog, fara prostii, stiu ca e cam.asa intrebarea1 dar asta am nevoie acum! va rog mult. fara glume prostesti!

8 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Poi dacă o să ai febră crezi că o să mai poți să iei notă mare în teză?
Oricum fă un duș nu neapărat rece și stai în cameră cu geamul deschis fără să te usuci dupa dus și în acelaș timp să bei si apă rece, sigur o să functioneze...

| Dragooos223 a răspuns:

Iti dau un sfat mananca creta o sa faci febra

| adictedtoyou a răspuns:

Pai, daca ai creta, dizolva niste creta in apa/suc si bea, apoi ai febra dar din cate stiu doar pentru o perioada scurta, deci, poti, sa incerci sa faci lucru asta dupa teza, asa te vei putea concentra si la teza si sa iei nota mare, si sa nu ai febra decat dupa ce termini teza, ca sa pleci acasa happybig grin

| Ade a răspuns:

Pai...dupa ce faci dus cu apa rece, deschide geamul si lasa-l deschis (tu sa fii uda). Sa nu bei apa rece deoarece atunci o s-o ai cu gatul si e foarte nasol. Nici nu manca inghetata. Asa... daca nu stii sa te prefaci stranuti, iti bagi un betisor in nas si o sa stranuti. Frisoanele te poti preface ca le ai. Insanatosire grabnica.

| BOGDANELU_2340 a răspuns:

Vroiam sa spun acelasi lucru ca ada dar mi-a luat-o inainte bafta

| domnulgest a răspuns:

Lol prefate si uh eu am lipsit la 3 teze asa bine ca am mancat seara taota noaptea ciocolata si apa rece am bagat in mine la greu si fa si un dusuletz rece rece rece si o sa racesti cred

| αℓιѕѕα explică:

Mersi ade, faza cu dusul.ma sperie putin cu geamul deschis,.ma rog.nu faceam dus cu apa rece.am facut sambata,cu apa calaie, pentru ca nu mergea apa calda, si am racit! de aveam febra1 acum mi-as dori din nou astalaughing.dar mz oricum:*

| αℓιѕѕα explică:

@domnulgest.lollaughing.si eu am lipsit la 1 teza...si am lipsit si semestrul asta 3 saptamani,si am si de inv acum,dar chiar vroiam sa ma duc la teza, dar doar la ealaughing.si cum am lipsit luni-miercuri, vroiam sa se vada ca incamai sunt racita!laughing.