| Ingrid16V a întrebat:

Buna :X Vreau sa aud cateva pareribatting eyelashes Eu si prietenul meu suntem de 2 ani impreuna, avem amandoi aceeasi varsta (19 ani). In octombrie eu incep facutatea la Iasi si amandoi ne dorim sa ne mutam acolo impreuna, parintii nostri par a fi de acord deocamdatalaughing (sper sa nu se razgandeasca >:" )
Dar intrebarea este: Credeti ca e bine sa facem pasul acesta? Sau pare ceva iesit din comun straight face sa locuim impreuna?

Multumesc pentru sfaturi! >:d<

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Oaw ce tare si eu mi-as dori asta!
E foarte bine! V-ati cunoaste mai bine unul pe altul, ati trece impreuna peste necazuri, va fi viata mai dulce! E superb! E bun ca va lasa parintii, pe mine nu m-ar lasa si sunt cu un an mai mare ca tine, am facut 20 in mai! Si eu mi-as dori asta! Si eu sunt la facultate la mine in oras nu m-ar lasa sa plec de langa ei(parintii)!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunteti majori si nu mi se pare deloc ceva iesit din comun sa va mutati impreuna, de abia va cunoasteti mai bine

| DeeaMarry a răspuns:

Eu, personal, cred ca e cam devreme.
Dar daca voi va doriti asta si va intelegeti foarte bine, e ok.
El nu va merge la facultate? Pentru ca ne-ai spus doar de tine.

| Ingrid16V explică (pentru DeeaMarry):

El nu va merge, isi va cauta sa lucreze undeva tongue

| neutrino a răspuns:

Ar fi o mara greseala, pentru ca nu e momentul.

| Cosmotel a răspuns:

Si el ce face? cred ca-i cam devreme, chiar daca aveti 2 ani impreuna. nu stii cum se comporta el in afara relatiei si s-ar putea sa nu-ti placa. cunosc o fata care a facut prostia asta si apoi dupa ce s-a despartit s-a mutat in camin si aia a fost cea mai frumoasa perioada din toata studentia. baiatul era cam lenes si voia sosetele spalate, etc. dar daca tu crezi ca esti pregatita, fa-o.

| bellatrix24 a răspuns:

Nu pare nimic iesit din comun, mai ales ca aveti 19 ani nu mai sunteti copii. Iar daca parintii sunt de acord cu atat mai bine. Va fi ceva nou pentru voi si veti fi mai apropiati. Poate va fi si distractiv sa va impartiti sarcinile. Succes!

| askman4u a răspuns:

Aha puteti sta impreuna si sa aveti o relatie softcorelaughing) pe el l ai intrebat intai?!