| lav_5349 a întrebat:

Buna:Xam impresia ca prietenul meu ma inseala cu toate ca nu pot sa stiu daca e adv sau nu...[e o relatie la distanta]ne intalnim destul de rar dar totusi. vb mai tot timpul! dar tot am senzatia ca ma inseala.de cateva saptamani e mai rece, mai distant.[el sustine ca ma iubeste]ce sa fac...astept pareri.multumesc1

Răspuns Câştigător
| Sageal a răspuns:

Daca stii ca te iubeste cu adevarat nu te va insela. multa incredere si discuta cu el pe tema asta

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Discuta cu el si spune-i ceea ce crezi, chiar daca nu o sa recunoasca, ori o sa se dea de gol, ori o sa faca ceva (sa se emotioneze, sa se agite) si o sa-ti dai singura seama. Dar daca te iubeste, nu te va insela. happy

| Heath a răspuns:

Bine face.

| ionutzroma a răspuns:

Relatiile la distanta nu merg poate nu te insala dar e aiurea sa ai o (un)iubit cu care nu poti fi impreuna decat 2 zile pe saptamana sau mai rau sa va intalniti odata la 2-3 saptamani.nu are rost sa fii cu cineva daca de fapt nu poti sa fi.

| LadyM_7443 a răspuns:

Logic sa te insele rolling on the floor)

| katrin7727 a răspuns:

Ba eu cred ca amandoi nu o sa reusiti sa mentineti relatia pentru ca, ca sa ai o relati la distanta trebuie sa aveti incredere si an al 2 rand pentru ionutzroma sa stii ca o relatie la distanta merge chiar daca nu va vedeti

| aLina_5345 a răspuns:

Poate doar s-a plictisit sau e ocupat, inteleg situatzia.