| anonim_4396 a întrebat:

happy

zilele astea astea e ziua fostului meu prieten
daca ma intrebai acum 1 saptamana daca vreau sa-i trim un mesaj as fi zis da.
dar acum 3-4 zile s-a impacat cu fosta luii prietena
ce sa fac sa ii trim mesaj pe telefon sau pe mess sau sa stau in banca mea?

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

BUNA! cred ca ar trebui sa ii dai un mesaj in care sa ii urezi la multi ani.Presupun ca ati ramas amici si poate pentru el conteaza mesajul tau mai ales ca ati fost iubiti. Ce conteaza ca are iubita? NU FACI nimic rau ii trimiti sms in calitate de amica sunt sigura ca iubita lui actuala va intelege. Succes. fundita?happy

1 răspuns:
| bianka93 a răspuns:

Pai daca inca te intelegi bine ca el. poti sa ii trim un msj ca nu ai nimic de pierduthappy