| roxxyroxanaaaa142 a întrebat:

Acum cateva luni am inceput sa folosesc contul prietenei mele de Instagram ( cu aprobarea ei ) ca sa ma dau la un baiat pe care il plac.Am vorbit cu el zi de zi de pe acel cont si a zis ca s-a indragostit de mine.Adica practic, de caracterul meu si infatisarea prietenei mele.Cum ii zic ca m-am dat drept alta persoana?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta este cel mai urat lucru posibil. Sa te dai drept cine nu esti!
Ma rog, va trebuii sa-i spui adevarul si sa accepti ceea ce ti se va imputa, blocarea definitiva sau cine stie, poate va dori sa te cunoasca in realitatea.
In orice caz, nici o realtie nu poate avea viitor, cand se bazeaza pe o mare minciuna.

| Sofer a răspuns:

De ce nu ai vorbit de pe contul tau real?

| roxxyroxanaaaa142 explică (pentru Sofer):

Pentru ca nu sunt pe placul lui

| sofisis a răspuns:

Ce naspa. O sa fie aiurea cand o sa afle. Mai ales ca deja il minti de cateva luni bune.
Cum sa ii zici? Pur si simplu ii zici si asta e. Accepti consecintele.