| RăzvanTdr211 a întrebat:

Bună ziua! Acum câteva zile, m-am masturbat, după ce am terminat, m-am spălat pe mâini cu apa pana când nu mai era sperma vizibila. După aproximativ o ora și 20 de minute, am masturbat-o pe prietena mea, introducandu-i degetele în vagin. Știu ca întrebarea poate părea tâmpită, dar este posibil sa fi rămas sperma sub unghii? Exista vreun risc în aceasta situație? Va rog, am nevoie de un răspuns serios, este ceva nou pentru noi

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu a ramas nimic sub unghii la fel cum nici in capul tau nu e nimic e gol.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu degetele este imposibil sa lasi o fata/femeie insarcinata!

O sarcina se poate produce NUMAI prin contact sexual dintre un penis erect si vaginul femeii si numai daca femeia este in perioada fertila.

| RăzvanTdr211 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc frumos pentru răspunsuri! Îmi era teama de o posibila sarcina, dar acum după ce am văzut răspunsurile voastre și spuneți ca în modul descris de mine, acest lucru este imposibil, ma simt mai ok. Mulțumesc frumos!

| RăzvanTdr211 explică (pentru RăzvanTdr211):

Îmi era teama de posibilitatea sa fi rămas ceva sub unghii de când m-am masturbat eu, deși ma spalasem cu apa pe mâini și trecuse o ora si ceva pana cand m-am intalnit cu prietena mea si toate cele descrise de mine mai sus...

| Genevaaa a răspuns:

Nu,stai linistit

| RăzvanTdr211 explică (pentru Genevaaa):

Mulțumesc frumos pentru răspuns! Dar, doar de știut pe viitor, sperma a dispărut în timpul ala, nu? De o ora și ceva.

| Genevaaa a răspuns (pentru RăzvanTdr211):

Da, nu te speria, ești paranoia doar pentru ca e vorba de spermă insă daca te ai spalat cu apa si sapun efectiv s-a dus de pe degete. Gandeste te ca unele nu raman insarcinate nici fara prez adica se chinuie sa faca copii iar tu crezi ca prietena ta ramane de la urme microscopice (inexistente) de sperma pe degetele tale happy

| TheNutzuu a răspuns:

Macar s-a marit alocatia... Spor!