| Bondix23 a întrebat:

Bună ziua, acum ceva timp am avut contact sexual neprotejat de 3 ori cu finalizare înăuntru și acum i-a venit menstruația mai devreme cu 3 zile și a făcut un test pe timpul menstruației și a ieșit negativ, se poate sa fie gravida?

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu poate sa fue gravida.

| Bondix23 explică (pentru Emilian65):

Are menstruație și asta zic

| Floridori a răspuns:

Pai daca are menstruatie?!

| Mariaa005 a răspuns:

Daca a avut menstruație nu poate sa fie însărcinată, probabil nu se afla in perioada fertila, recomand data viitoare daca o faceți neprotejat (nu e indicat ) sa folosească pastila de dupa

Sper ca te-am ajutat )

| Bondix23 explică (pentru Mariaa005):

Asta zic și sa nu fie menstruația peste sarcina sa îi apară mai târziu se poate?

| Mariaa005 a răspuns (pentru Bondix23):

Nu se poate, deci poti sa stai liniștit

| Anamaria19999999 a răspuns:

Depinde acu cat timp, un test de sarcina daca e negativ poate fi pozitiv, daca iese pozitiv nu mai poate iesi negativ. Sa mai faca unul peste o sapt, sau sa se duca la un ginecolog(cel mai sigur)

| Bondix23 explică (pentru Anamaria19999999):

Ea a fost și răcită și ma gândesc ca a venit menstruația a venit din cauza la răceală și mai târziu sa nu apară pe test pozitiv