| Tedyy9622543 a întrebat:

Bună ziua. Alaltăieri am întreținut relații sexuale cu prietena mea și ea era virgină, (are 17 ani, iar eu 18), am introdus-o aproape toată în vaginul ei iar ea mă împingea cu mâiniile deoarece o durea, iar până la urmă i-am luat mâiniile și am împins foarte tare, iar în momentul acela s-a auzit ca un fel de rupere a pielii, ca și când bagi un cuțit în piele, și a zis că în momentul acela o durea foarte tare, dar nu a curs sânge de fel, mai e virgină sau nu? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Indiferent de situatia aparuta/existenta in momentul intretinerii sexului de dezvirginare, privind producerea sau lipsa sangerarii, orice fata/femeie isi pierde automat virginitatea incepand din clipa/momentul in care penisul doar atinge sau penetreaza vaginul. In cocluzie prietena ta NU mai este virgina. Sanatate!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai e virgina. Probabil i-ai facut si o leziune vaginala fiind brutal, himenul este mult prea subtire ca sa se rupa cu zgomot. Trebuie vazuta de un ginecolog.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Rupere cu sunet a himenului nu am auzit... virgina cum naiba sa mai fie daca ai penetrat o?

| Emilian65 a răspuns:

In urma actului sexual pe care l-ai avut cu prietena ta, ea nu mai este virgina.

| LexiEla a răspuns:

Jesus, in locul ei n.as mai vorbi cu tine. Daca tu esti batut in cap si nu stii ca daca o doare asa tare inseamna ca nu e excitata bine si o fortezi asa, ii creezi super probleme, cum a mai spus cineva, leziuni. Daca ea nu voia nu trebuia sa o fortezi.

| Moon1997 a răspuns:

Esti tampit omori fata o nenorocesti..asta se face prin dragoste atragere..nu ea te impingi si tu bagi ca in oala.

| Andrei101010 a răspuns:

Esti un bou!

| ColdShadows123 a răspuns:

Cu placere

| Futangii a răspuns:

Deci practic si teoretic tu nu ai facut bine acea dezvirginare fiind ca daca prietena ta era destul de excitata nu simtea nimic
Deci concluzie:Esti meltean prost.