| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua
Am 14 ani și 10 luni
Am sa încerc sa vorbesc în termenii specifici cu toate ca nu îi cunosc
Problema e următoare
Penisul meu când e în erecției (sculat) îl pot decalota (belii) fără nici o problema.
Ideea e ca el sta decalotat doar dacă eu țin de el
Mă gândesc ca pielea care acoperă Penisul e prea lunga
Altceva ce ar putea fi?
Specific ca sunt virgin și preputul acela încă îl am
Mulțumesc frumos

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Lungimea preputiului este dimensionata de asa natura incat sa acopere glandul aproape mereu si in orice conditie. Preputiul retras de pe gland are tendinta de a reveni in pozitia normala in mod natural din acest motiv preputiul trebuie tinut cu degetele pentru a nu reveni si acoperi glandul in mod natural. Daca aspectul si "functionarea" penisul tau se aseamana cu cea din urmatoarele 2 prezentari video educationale, te poti linisti fiindca totul este perfect. https://www.youtube.com/watch?v=6sIfXiYH9ik;; https://www.youtube.com/watch?v=w_axxkgLHek Multa sanatate!

| Rpgdei a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mulțumesc mult
Pare ok
Dar întrebarea e urmatoarea:
Când îmi voi pune prezervativ pielea nu va veni peste el? Dacă înțelegi la ce mă refer

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Cand iti vei pune prezervativ, pielea se va beli nu o sa te deranjeze cu nimic.