| anonim_4396 a întrebat:

Am 18 ani și am avut primul contact sexual, care a fost neprotejat, in data de 12 martie(menstruatia imi era intarziata de 2 zile). Pe 10 martie trebuia sa imi vina menstruatia si nu mi-a venit.Menționez ca nu a finalizat inauntru, insa de atunci nu am avut menstruatie. Am facut 2 teste de sarcina, primul dupa o saptamana de la act, iar al doilea dupa doua saptamani si ambele teste au iesit negativ.Nu am ciclul menstrual regulat, dar am patit foarte rar sa imi intarzie atat de mult.Am fost si la medicul de familie si mi-a spus sa nu ma ingrijorez.Este posibil sa fiu insarcinata?

8 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Da ești gravidă, o sa ai tripletii

| Sabrina1234 a răspuns (pentru SilentRain):

Vă rog fără sarcasm

| sofisis a răspuns:

Pai...posibil e. Sincer nu poate nimeni sa ghiceasca ce se petrece in corpul tau.

| sofisis a răspuns (pentru sofisis):

Plus de asta, ambele teste au fost facute absolut inutil. Este mult prea devreme sa se vada o sarcina pe test.

| Sabrina1234 a răspuns (pentru sofisis):

Mi-a venit menstruatia acum o ora, totul e ok

| Elena4012 a răspuns (pentru Sabrina1234):

In urma primului act sexual in organismul femeiei se produc schimbari, care deregleaza menstruatia pe cateva luni inainte, dupa se regleaza

| Steregoi a răspuns:

Daca faceai dupa casatorie nu-ti imaginai atatea griji.

| Rhea44 a răspuns:

Da ești gravida cu patruplete