| anonim_4396 a întrebat:

am 22 de ani. anul trecut am prietenit foarte apropiat cu verisorul unei colege de universitate. deoarece el nu era din aceeasi localitate ca si mine, mai mult vb pe net. cu timpul relatia s-a destramat. apoi peste o perioada am cunoscut un alt baiat cu care sunt deja in a 4 luna de relatie. am pus o poza impreuna cu actualul iubit pe un site de socializare. aceasta colega de universitate a fost curioasa sa stie cine este el pentru mine..eu i-am spus ca e prietenul meu. mai inainte eram in relatii mai apropiate cu aceasta colega, iar in ultima vreme cam am rarit cu comunicare cu ea.iar acuma ea propune sa iesim intr-o zi in oras, ca sa ne mai vedem ca demult n-am mai vorbit.eu ma gindesc ca ea probabil vrea ca sa ma impac cu verisorul ei..acesta e gindul meu.ce credeti in privinta aceasta.mersi anticipat

8 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Eu cred ca nu e asa!
Daca baiatul nu te-a mai bagat in seama timp de 4 luni si tu in acest timp ti-ai vazut de viata ta nu ar avea de ce sa intervina ea intre voi.

| valea20 a răspuns (pentru OnlineZ):

Atunci dar ce poate fi?

| OnlineZ a răspuns (pentru valea20):

Poate doar vrea sa vada cum te intelegi cu el.
Msi sunt si din astea asa mai curioase!

| valea20 a răspuns (pentru OnlineZ):

Ai in vedere ca ea sa vada cum ma inteleg cu actualul iubit? dar pentru ce i-ar trebui ei asta?

| valea20 a răspuns (pentru OnlineZ):

Pentru ce i-ar trebui ei sa afle cum ma inteleg cu actualul iubit...nu cred ca totul e asa de simpplu )) o cunosc deja pe ea si stiu ca uneori face ceva nu pur si simplu, dar cu un motiv oarecare

| OnlineZ a răspuns (pentru valea20):

Ca sa vorbeasca mai departe laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Un raspuns concret si corect este greu de dat. Ar pute s-o faca cineva cu puteri paranormale.

Răspuns utilizator avertizat