| Bogdan12357386748gdhsg a întrebat:

Bună ziua, am o întrebare, am vazut la bărbați pe filme xxx că lor le sta penisul lipit de burta când stau pe spate. Eu fac 15 pe 14 august acum și am încercat și eu și m-am pus pe spate și sta mai ridicat penisul, de ce oare? Vreau răspunsuri cu seriozitate

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Al tău o fi avand arcul mai tare, fiind nefolosit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca fiecare penis e diferit si fiecare erectie e diferita.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai aia au penisuri adevarate, nu cuculete ca tine, la 15 anisori.
Nu te mai compara cu cei din filmele porno, ca intri in depresie!

| dullcat a răspuns:

Buna.Deocamdata mai ai de crescut, deci rezerva-ti energia pentru a te ingrijora cu astfel de detalii pentru mai incolo.In locul tau nu as mai lua ca punct de referinta filmele xxx. Aproape tot ce vezi acolo e teatru ieftin care iti distorsioneaza perceptia asupra realitatii sexuale pe care o experimenteaza oamenii normali.

| StoicAnalysis a răspuns:

Penisul e diferit de la persoana la persoana. Unii au penisul curbat spre stanga, altii spre dreapta, altii il au in sus, altii il au drept inainte, etc. Atata timp cat ti se scoala in mod normal si nu te doare nimic, nu ar trebui sa-ti faci griji despre forma lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceea ce vezi in filmele pentru adulți diferă de realitate. Acele penisuri pe care le-ai văzut tu, sunt ale unor bărbați adulți, selectați de dinainte pentru a lua parte la acele scene erotice. In plus, organele lor genitale sunt filmate dintr-un unghi din care sa para cat mai mari.

| Analex17 a răspuns:

Depinde de forma, cat este de sculat, de burta etc. Nu toti sunt la fel.