| Bogdan12357386748gdhsg a întrebat:

Bună ziua, am o întrebare, am vazut la bărbați pe filme xxx că lor le sta penisul lipit de burta când stau pe spate. Eu fac 15 pe 14 august acum și am încercat și eu și m-am pus pe spate și sta mai ridicat penisul, de ce oare? Vreau răspunsuri cu seriozitate.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai aia sunt barbati cu penisuri adevarate, tu esti inca un copil cu un cuc in crestere. Ai rabdare sa-ti creasca si tie unul.

Intre timp, invata sa-l speli ZILNIC cu apa si sapun si sa nu mai stai tot timpul cu mana pe el, ca faci obsesie nesanatoasa si-l exciti fara sens.

| dullcat a răspuns:

Se repeta intrebarea.

| RogerRon a răspuns:

Nu este problema, stai linistit.
Dupa ce vei face sex prima data vei vedea daca ai probleme sau nu(cel mai probabil nu)