| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua.

Am o întrebare asa mai ciudata un pic, sunt curios.

Când faci un bebeluș cu o fată și îți dai drumul în acea fata ai orgasmul ala puternic, adică placeara aia mare?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Orgasmul e una, bebelusul e alta.
Dupa noua luni, daca o faceti fara protectie.
Cati ani ai, mai Samsung?
Ai niste intrebari foarte ciudate.
Pari cam obsedat.
Si neinceput in alea sexului.
Ca multi altii de pe aici.

| RAY a răspuns (pentru darrio2007):

Daca nu atragi sexul frumos normal ca nu stii

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da frate, ai orgasm și te exciți

| RAY a răspuns:

Incepe prin a face protejat apoi cand ai o relatie vei face si neproejat, orgasmul e ceea mai mare placere

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Așa s-a dezvoltat natura, așa este creat omul Ca să fie motivat să facă copii, ca să aibă semnalul că cel mai important lucru din viața lui s-a produs, la depunerea seminței, a spermei, atunci este plăcerea cea mai mare.

| anonim3247 a răspuns:

Când faci sex de fiecare dată cu o fată sau femeie ai ce ai scris - orgasmul ala puternic, adică placeara aia mare

| AliGab a răspuns:

Ce legatura are orgasmul cu bebelusul. Pe de alta parte invata sa fii mai coerent in a scrie ca nu am inteles intrebarea.

| TheGentleman a răspuns:

Nu neapărat. Poți avea orgasm, adică plăcere puternică, alteori nu, așa cum nicio partidă de sex nu este la fel. Contează ca spermatozoidul să ajungă unde și când trebuie. Plăcerea este irelevantă

| VelicanEmilia a răspuns:

Ce treaba are bebelusul, cu orgasmul?