| corina3112 a întrebat:

Am o întrebare. O prietena vrea sa mergem la patinoar. Dar aceasta este pe stop. Este vreo șansă să pățească ceva?

Răspuns Câştigător
| TanteMarianne a răspuns:

DA!
poate sa cadă si din propria mea experiență cand esti pe ciclu totul doare mai tare.adica:
in septembrie am intrat cu degetul mare de la piciorul stang in piciorul mesei din sufragerie. m-a durut.
la inceputul lunii decembrie(cand eram pe ciclu), acelasi incident in acelasi picior de masa cu acelasi deget: am crezut ca mor, am plans si trantit pe canapea de durere. a fost de la ciclu.
sa nu mergeti la patinoar. leag-o de pat si adu-i mancare si bautura.
caz rezolvat, pace

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz NU poate patiti ceva rau sau anormal. Nu exista nicio legatura intre cele doua lucruri amintite. Sanatate! big grin

| mihai69 a răspuns:

Nicio șansă.
Da'... ce treabă are asta cu dragostea și sexul?!? Că doar nu patinați în fundu' gol?

| Hammurabi a răspuns:

Nu. Ce ar putea să pățească un patinoar?

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu are nici o treaba menstruatia cu mersul la patinoar. Chiar nu se intampla nimic daca merge in perioada aia a lunii.

| BogdanBz a răspuns:

Aveti mare grija! Poate sa cada in fund si sa lase in urma ei o mare pata de sange. in caz de in acel loc a cazut si vreun baiat inaintea ei si a ramas imprimat vreun spermatozoid in gheata, e posibil sa ramana si insarcinata