| Spitz10 a întrebat:

Sal tpu.Funda.Trebuie sa ma intalnesc vineri cu o fata,trebuia sa mergem la un restaurant si apoi la un patinoar,doar ca nu vrea sa mai vina la restaurant si sa mergem direct la patinoarsad.Si acum o seara parea sa ma placa foarte foarte mult si apoi parca ar fi numai o prietena, cu care merg undeva.Ce sa fac? Mi sa mai intamplat asa...o zi e indragostita de mine o zi e ca si o prietena.Ce sfat mi-ati da.P.S-nu pot sa dorm, ma gandesc la intalnirea cu eastraight face.Ce pot face sa schimb asta si sa vina la restaurant?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Posibil sa fie influentata in decizii de cineva, poate o amica apropiata, sau sora, verisoara.Incearca cand iesi sa stati mai mult de vorba, stabileste intalnire a doua zi, sau macar sa va vedeti sub un pretex oarecare, poate lucrurile se schimba.Nu dispera prea tare, femeile sunt oricum greu de inteles, in situatii asemanatoare aceiasi fata poate reactiona contrar.Numai bine!happy

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Buna.Parerea mea e sa mergi la patinoar si fara sa insisti prea tare invita-o la o pizzerie sau intr-un fast food. Poate ca e speriata de insistenta ta si se gandeste ca o masa la restaurant implica o anumita obligatie din partea ei.Eu zic sa nu incerci sa fortezi lucrurile in nicio directie, o sa fie ok.Imi pare rau daca raspunsul vine prea tarziu...acum l-am vazut. Bafta!happy

| Spitz10 explică (pentru Mihaela1964):

Ea mi-a zis sa mergem acolo...si e pizzerie.

| Spitz10 explică (pentru Mihaela1964):

Mersi.

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Spitz10):

Posibil sa fie influentata in decizii de cineva, poate o amica apropiata, sau sora, verisoara.Incearca cand iesi sa stati mai mult de vorba, stabileste intalnire a doua zi, sau macar sa va vedeti sub un pretex oarecare, poate lucrurile se schimba.Nu dispera prea tare, femeile sunt oricum greu de inteles, in situatii asemanatoare aceiasi fata poate reactiona contrar.Numai bine!happy