| GreenArrow a întrebat:

Am o mare problema legata de "ştoi". Deci nu il mai suport... Nu am erectie puternica. Partenera s`a chinuit de nenumarate ori chiar si cu (oral). In cel mai bun caz daca am o erectie cat de cat ok dupa maxim 30 secunde dispare.

Are careva idee cum as putea sa rezolv problema? (fara pastile)

Dau funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Rustin a răspuns:

Frate, incearca ceva leacuri babesti. Si eu iti recomand telina. Din Antichitate ii renumita pentru faptul ca te face foarte viril.
O seara buna sa ai;]

| GreenArrow explică (pentru Rustin):

Voi incerca. Multumesc

| GreenArrow explică (pentru Rustin):

Ai idee cum se prepara?

7 răspunsuri:
| lolylolypops a răspuns:

Of! Pai singura solutie benefica asta cred ca ar fi:pastilele! Dar...depinde si de varsta ta! Altfel poti sa mergi la doctorul urolog sa vezi ce te sfatuieste! Succes

| GreenArrow explică (pentru lolylolypops):

Am 18 anistraight face si ma seaca rau problema asta. Te demoralizeaza rau ca barbat o asemenea chestie...

| lolylolypops a răspuns (pentru GreenArrow):

Da, eu te cred! Eu credeam ca esti mai in varsta, nu stiu, cel mai bun sfat ar fi sa-ti consulti medicul! Iti este jena sa discuti cu tatal tau despre asta?

| GreenArrow explică (pentru lolylolypops):

Cam da...

| sukableasuka a răspuns:

Tai-o si da-o la caini! E nefolositoare!