| e11nna a întrebat:

am o nelamurire. Dupa cat timp poti sa faci un test de sarcina?

Răspuns Câştigător
| mariaalexandra97 a răspuns:

Dupa 2 sapatamani scumpo :*

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un test corect se face dupa minim 21 de zile de la contactul sexual (nu se numara ziua contactului si ziua testului) daca folosesti urina de dimineata si dupa minim 24 deca folosesti urina de peste zi. Orice test facut inainte ed acest interval se ia in considerare numai daca este pozitiv, se ignora complet daca este negativ.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

3 sapt

| e11nna explică:

Multumesc :*

| corbulalbrosu a răspuns (pentru e11nna):

Stau si ma intreb, oare cum se poate intampla sa dai fundita celui mai prost/gresit si incomplet raspuns? rolling on the floor

| e11nna explică:

Multumesc happy