| Andreiyy a întrebat:

am o problema legata de sex. Sotia mea e cam nemultumita de timpul actului sexual. si a spus sa iau ceva pastile sa ma tina mai mult. In prezent ma tine cam 20-25 min. As vrea sa cumpar pastile sa ma tina cat mai mult, daca ma puteti ajuta va ultumesc din suflet! Sanatate.

9 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

20-25 min e suficient. Important este ce faci in minutele alea. Mai diversifica pozitiile, pune accent pe preludiu, fa-i un sex oral, vezi sa faca si ea, incearca jucarii erotice eventual, apoi lasa-i-le ei. E clar ca se satura greu, deci e bine sa aiba o jucarie a ei cand nu esti tu prin preajma.

| nicaruaga a răspuns:

20-25 minute mi se pare foarte ok. te sfatuiesc sa nu te apuci de pastile si mai bine sa incerci sa afli cum sa foloseste mai bine cele 20-25 minute. tind sa cred ca ar fi neplacut la un moment sa o tot tii in partide de 1-2 ore. uneori (foarte rar, recunosc) prind cate o partida de sex care tine si la o ora jumatate si dupa 30 minute parca devine plictisitor. deci repet...mai bine inveti sa folosesti mai eficent cele 25 minute, la timp...parerea mea e ca stai foarte bine

| neutrino a răspuns:

Anul trecut aveai 16-17 ani, iar acum deja ai 33. Daca ai reusit acest record, nu inteleg cum de nu reusesti sa-ti multumesti sotia intr-un timp relativ normal. Fa iarasi un salt in timp, dar de data aceasta inapoi, revino la adevarata ta varsta si ai sa vezi ca vei putea mai mult.

| VIP3r a răspuns (pentru neutrino):

E tare de tot omul, el posta prin decembrie ca nu are 18 ani si vrea sa faca scoala pentru a obtine permis de conducere si acum are sotie, trebuie sa recunosti, se misca exemplar rolling on the floor

| Andreiyy explică (pentru neutrino):

Este contul copilului meu happy am uitat sa mentionezwinking

| Alcyon a răspuns:

20-25 de minute e foarte ok. Era grav daca te tinea 5 minute, cum ii tine pe altii. Nu te apuca sa iei pastile, ca e posibil sa ai probleme de la ele. Am citit ca stimulentele (luate frecvent) pot sa duca la impotenta. Cu alte cuvinte, las-o asa. Daca e nimfo, ia-i un vibrator.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa si un al doilea numar, pentru ca va tine si mai mult de 20 minute. :-)

| lucifer12345678 a răspuns:

Cum au spus toti este normal 20-25 minute nu lua pastile este si sfatul meu
ce ar trebui sa schimbi ar fi preludiu
faceti un preludiu cat mai lung