| Criss_Cristina_1998_zazo a întrebat:

Bună ziua, am o problemă, sau nici nu ştiu ce e.O dilemă. Mă excit foarte repede,iubitul meu ar vrea sa o facă si oral, dar mi-e jenă să îl las ştiind că mă excit aşa repede.Ce sa fac? Este suparat pe mine.Mi-e frică ca o să ii fie scârbă.Mă puteți ajuta, vă rog? Ce să fac să nu mă excit asa repede? Sau ce să fac să îl las sau nu?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

De ce sa fie scarbit de tine fi serioasa ar fi culmea plus ca stimularea clitorisului e cel bun pentru orgasme intense si multiple, numai fi asa rusinata de tine descoperate sexual

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Când o va vedea in fata ochilor, te asigur ca scârba va fi ultimul lucru la care se va gândi in acele momente. Lasa-l sa se joace cu buzele.

| Dididiutza a răspuns:

La baieti le plac asa ceva nu te ingrijora

| Namurianu a răspuns:

De ce sa ii fie scarba? poti sa ii spui ca tu esti mai speciala si ajungi la climax mai repede. pentru mine placerea e mai mare cand vad femeia de sub mine pe tavan decat sa o vad asa ...nesatisfacuta.si cred ca si ceilalti barbati 80% sunt la fel. face bine la orgoliu cand iti satisfaci femeia maxim laughing si daca el vrea sa ti faca oral lasa l sa ti faca oral

| Criss_Cristina_1998_zazo explică (pentru Namurianu):

Pai, şi când am facut-o prima data, după ce am terminat mi-a zis ca ce tare m-am excitat si parca a zis-o asa cum ar râde.

| Kira5854 a răspuns (pentru Criss_Cristina_1998_zazo):

Se numeste mandria masculului alpha.

| Daciu_Andrei_1990 a răspuns:

Dacă te speli la piersicuță, oricât de mult te-ai excita nu ar trebui să-ți faci griji în privința lui. Nu va fi scârbit