| alex1882 a întrebat:

am si eu o intrebare, m-am indragostit de o profesoara de 31de ani, eu am 19 si as vrea sa stiu daca e ok sa ii spun? daca nu e prea creepy, pt ca nu as vrea sa se comporte mai distant cu mine

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Nu e ok sa ii spui mai ales daca iti e profesoara.
Probabil ca are familie deja sau macar iubit sau logodnic...tu esti inca mic. Plus ca nu prea da bine de principiu sa izbucnesti in fata unei fete si sa ai logoree verbala asupra sentimentelor tale.d'apai in conditiile astea.

| peperonies a răspuns:

Esti in clasa a 13-a? la facultate merge sa ii spui.

| Negoiu a răspuns:

Nu e OK să-i spui, părerea mea, poţi să te porţi frumos, să dai atenţie mai mare materiei pe care o predă, să te arăţi interesat la ore, femeile nu-s aşa naive cum ne închipuim noi, vezi cum se comportă! Poţi să strici mult spunându-i!