| DasP a întrebat:

am si eu o intrebare pentru un amic. A intampinat o problema mai delicata. De cateva zile nu mai are erectie toata doar putin, pana acum a fost totul ok, iar cand a vrut sa faca sex cu o fata a avut doar putin erectie si dupa deloc.

4 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca tot te interesezi tu in locul lui, ati incercat cand sunteti impreuna, singuri, imbracati cel mult cu chiloti?
Ii trebuie stimuli.
Recomandarea de a merge la medic este buna, dar nu cred ca la urolog, daca nu are vreo infectie. Nu are de a face nimic cu bascula un medic ce trateaza scula. Dar s-ar putea sa-l trimita acesta la un psiholog.

| Eteda a răspuns:

Ptr prietenul tau, mai ales daca e prima data cand a vrut sa faca sex cu o fata, poate din cauza emotilor nu a putut. Daca se repeta ar trebui sa duca la un medic urolog

| DasP explică (pentru Eteda):

Asa am zis si eu sa mearga dar nu vrea. nu e prima data la el... Dar a zis nu are pofta,,,

| Eteda a răspuns (pentru DasP):

Asa este indicat, poate fi vorba de ceva psihic, sau medical poate avea o problema acolo. Daca nu se duce acum cat e vremea, mai tarziu o sa devina frustrat si poate intra chiar in depresie