| Amalia1234567 a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt virgina, am 17 ani, iar acum 1 zi, in a8a zi a ciclului menstrual dupa sângerare, fiind in perioada infertilă, m-am "jucat" cu iubitul meu in cada. El a ejaculat in apa( pusesem șampon sa se faca spuma iar apa era călduță). Credeti ca exista vreo sansa de sarcina? Sunt foarte speriata. Am uitat sa Menționez faptul ca amandoi eram in lenjerie intimă dar ma gandesc ca s ar fi lutu scurge sperma din chilotii lui si sa ajunga in ai mei. Va rog seriozitate sunt foarte speriata. Ma simt obosita, amețită, etc dar bănuiesc ca simptomele sunt datorate stresului, sper.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu fetita! Nu poti ramane insarcinata cu fularul, prosopul, chilotii iubitului, apa din cada, cearsaful murdar, sex anal sau oral.
Dar POTI ramane insarcinata, doar daca ai sex cu penetrare vaginala.

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa te linistesti complet/total fiindca NU exista nici cel mai mic motiv de ingrijorare in cazul vostru. Sarcina NU se poate forma oricand, oricum, in orice conditii sau asa pur si simplu chiar si din... neant/din nimic. Ar fi bine daca ai accesa si ai citi/lectura articolele prezentate. Multa sanatate! www.seximus.ro

| Holiday a răspuns:

Nu exista motiv de ingrijorare. Spermatozoizii de cele mai multe ori nu nimeresc de la jumatatea vaginului ovulul, nici macar unul, si sunt milioane, darmite din chilotii iubitului tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Asa cum spuneau si ceilalti utilizatori TPU, nu exista sansa de a ramane insarcinata.
Te-ai speriat atata de tare, incat iti autoinduci aceste simptome de sarcina (ameteala, oboseala etc.).

| Alicezzz a răspuns:

Nu!

| UtilizatorNeidentificat30 a răspuns:

Nu ramai, iubitul meu si a dat in 2 zile ( acelea fiind fertile ) de 8 ori drumu in mine, si uite ca au trecut 4 luni si nu am nici pe drc

| 03David15 a răspuns:

Nu se poate transmite sarcina in asa caz. Nu iti fa griji, totul va fi bine.

| UnAninim a răspuns:

In mod normal nu are ce sa se întâmple ești doar foarte foarte speriata