| URSaKe a întrebat:

as dori sa ma ajutati pentru ca sunt confuza atunci cand am contact sexual, simt niste usturimi, arsuri si dureri, in vagin si precizez ca doar cand am contact sexual in rest ma simt ok.Va rog sa-mi spuneti cauza, astept raspuns urgent, multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie genitala. trebuie sa te vada un ginecolog cat mai repede (luni sau marti in cel mai rau caz)

| katy a răspuns:

Va recomand un preludiu mai prelungitwinking

| NatureSelf a răspuns:

Eu recomand sa te speli bine, usturarile vin de obicei cand tu esti, putin incordata, gaseste si tu o pozitie relaxanta pentru tine, lasa-l pe el sa-si faca treaba de barbat. vezi ca trebuie sa te exciti, altfel nu merge contactul.

| butterfly27 a răspuns:

Buna,ideea e sa prelungiti preludiul.Adica sa va sarutati...sa faceti orice care sa te faca pe tine sa te simti relaxata si excitata.Eu zic ca va fi bine, si noi asa am fost la inceput. Sper ca te-am ajutat, te pup

| LariMary a răspuns:

Larysuca.mary este idul meu. iti zic pe mess