| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema cu penisul, dupa fiecare contact sexual, sangerez si am usturimi, o singura data a fost ok, in rest am tot patat cearceafuri, va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Prezinta-te la medic.
E singurul care poate da o solutie avizata.

| AlexanderAdrian a răspuns:

De unde anume sangerezi? ca na...noi de unde sa stim? Daca iti sangereaza zona frenului (atei in termeni populari) e posibil sa aiba de exemplu o structura mai dura pe centru si mai subtire pe margini si se tot fisureaza. Trebuie sa observi daca in timpul erectiei nu cumva trage prea mult in jos de capul penisului cand il decalotezi, caz in care frenul e prea mic si ar trebui indepartat chirurgical. Mergi la medic si rezolva problema, nu e vorba de o circumcizie ci doar de desprinderea acelei ate.

Daca sangerezi din alta parte ceea ce nu cred nu prea e in regula. Foloseste oricum mai mult lubrifiant sau ceva sa nu te irite, poate e si de la traznaia pe care-o folosesti, ca nu toata lumea isi cumpara lubrifianti de la sex -shop.

| Felys a răspuns:

Aici nu te poate ajuta nimeni, esti contient ca trebuie sa mergi la medic pentru o asemenea problema sper

| Alcyon a răspuns:

Fuga la medic. Poate c-ai luat vreo boala, ceva.

| Vi003 a răspuns:

Mai potoleste-te!