| cosminastamate a întrebat:

Daca dupa o zi de la primul contact sexual am dureri abdominale si usturimi puternice la urinare ce inseamna? am uitat sa precizez ca urinarile sunt mult mai dese decat de obicei. va rog sa imi spuneti ce pot sa fac si daca acesta este un semn ca sunt insarcinata

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Te-ai protejat? E foarte posibil sa te fi ales cu o infectie. Mergi la medic.

| SweeTLemon a răspuns:

Probabil ca te-ai ales cu ceva infectie sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un semn de infectie urinara, multe femei se confrunta cu aceasta problema. Ai grija la igiena, mergi la medicul de familie si la ginecolog. E bine ca amandoi sa pastrati curate organele genitale, si f important sa va spalati inainte si dupa fiecare contact sexual. Sper ca te protejezi...Sanatate!