| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa incep prin a va spune ca am avut o relatie la distanta in care doar vorbeam la telefon, ne vedeam in poze, iar el mi-a dat web [precizez ca eu nu pot sa ii dau web din anumite cauze]. Bun. as vrea un sfat, ce sa fac? Stiu ca in totalitate e vina mea, noi nu ne-am vazut niciodata, iar intre mine si el sunt 700 km distanta. sad As vrea mult sa ne vedem, dar eu am facultate, e ultimul an si dupa as vrea sa ma angajez sa fac ceva, ne-am despartit, am cam uitat de el, dar el ma cauta si ieri am vorbit cu el si era mai schimbat, gandea altfel, nu vreau sfaturi de genul rupe de tot sau nu stiu sa-i dau web pentru ca eu chiar nu pot sa ii dau web. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| schmoll a răspuns:

Buna...uite cum sta treaba tu esti indragostita de personalitatea lui. daca el te iubeste nu are nevoie de web..pentru ca sufletul ne defineste,cea ce poti sa faci tu e sa iti asculti inima,iubirea e ca vantul,nu-l poti vedea da il poti simti,cand doi oameni se iubesc se mai supara,se mai cearta, dar daca el te cauta, fara macar sa stie cum arati te iubeste, nu rupe totul, pune-ti dorinta si doreste-ti din tot sufletu sa va vede-ti. termina facultatea si intalniti-va undeva la jumatatea drumului sa fie pe teren neutru...mult succeshappysi nu uita esti invinsa doar cand ai renuntathappyceau. sper sa reusesti sa treci peste toate incercarile