| clauditza93 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu un lucru! in ruma cu 2 luni am luat un tratament pentru vindecarea candidozei iar in aceasta luna mi-a intarziat ciclul 8 zilecrying posibil sa fie de la acest tratament( niste ovule) Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| flo0ory a răspuns:

Poate fii tratamentul.sau poti fii insarcinta. dar cu siguranta este tratamentul fiindca am mai auzit cazuri de genul tau.primesc funditapuppy dog eyes?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu are absolut nici o legatura cu un tratament luat in urma cu doi ani. Cauza este fie o sarcina, fie o dereglare hormonala. Solutia este: test de sarcina din prima urina de dimineata si consult ginecologic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ori potfi ovule ori ai intrat la menopauza

| clauditza93 explică:

Mi-am facut 3 teste de sarcina de la 3 firme diferite! toate negativ! peste cateva zile mai fac 2 sa vad...sarcina 99% nu are cum sa fie! multumesc

| clauditza93 explică:

Mi-a venit:X:X multumesc tuturora:*:*