| Skidoodle a întrebat:

Buna ziua! Azi am stat in cada cu prietena mea (apa calda si gel de dus). Ea m-a masturbat, pana la ejacularea in apa, insa nu am avut niciun fel de contact sexual! Ea este virgina si la fel si eu! Tocmai ce ea a trecut de ciclu. Cate sanse sunt sa ramana insarcinata? Va rog seriozitate.

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Spermatozoizii in apa prind viteza de 2 ori cat viteza sunetului, au patruns in vagin si au ajuns la ovu.o sa fii tatic

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Zero sanse deoarece ea te a masturbat nu ai bagat penisul in ea, ea a facut masturbarea cu mina ei, ai ejaculat la ea in palmă poate sau pe picior sau oriunde, si sperma in contact cu aerul devine infertila si sunt sanse zero de sarcina, ce varsta aveti voi?

| Skidoodle explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai si daca am ejaculat in apa?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Skidoodle):

Nu ramane gravida stai linistit, doar daca ejaculai in vaginul ei atunci da raminea gravida, dar asa nu. Ce varste ave ti voi?

| Skidoodle explică (pentru CristiDinBucuresti):

18 amândoi

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Skidoodle):

Nu există nici o șansa de a o lasa insarcinata.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu apa din cada NU se poate ramane gravida!

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu se poate sa ramana gravida.

| Goete a răspuns:

Profesorul meu de biologie e cu Doctorat in medicina si ne-a spus ca Da, espe perfect posibil si spermatozoizii stiu sa gaseasca drumul sa intre in vagin si sa fecundeze ovulul in timp ce sunt in apa.

| VoidEternal a răspuns:

Hai sa facem o analogie.

Dacă un spermatozoid de-al tau a ajuns la ea, ar fi ca și cum ar fi alergat 3 ultramaratoane la ritm de sprinter-campion mondial de 110 m garduri, printr-un ocean cu deșeuri radioactive.

You do the math.

| Floridori a răspuns (pentru VoidEternal):

Genial raspuns! O descriere mai buna nici nu cred ca se putea. laughing

| Together a răspuns:

Sanse foarte mici, dar nu e ceva ce as repeta prea des, mai ales in perioada fertila.

| Nina74 a răspuns:

Nu sunt nici cele mai mici șanse, ca ea sa ramana însărcinată! Sarcina se produce în momentul penetrari, si sperma ajunge in vagin!

| iKOSTIN a răspuns:

În afara corpului, spermatozoizii pot trăi aproximativ 15 până la 30 de minute în condiții potrivite. Într-o cadă cu hidromasaj sau o baie, sperma poate trăi doar câteva secunde până la câteva minute.