| Misel489 a întrebat:

M am masturbat inainte cu 2 ore de contactul sexual si dupa m-am sters, cand am ajuns acolo am pus prezervativul invers si dupa l-am pus bine, sunt sanse sa ramana insarcinata? rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa masturbare si sex este obligatoriu sa urinezi si sa te speli pe penis si faldurile lui, ca sa elimini sperma ramasa pe teava, fiindca aceea se poate scurge instantaneu in vaginul fetei si o poate lasa gravida, numai daca ea este in perioada fertila.

In cazul tau, nu este posibil, fiindca schimbatul prezervativului s-a facut in aer liber, iar contactul spermei cu aerul, a omorat spermatozoizii.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu seriozitate, da.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.