| cornelaii a întrebat:

Bună ziua! Ce metode de contracepție recomandați pentru primul act sexual?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prezervativ.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prezervativul fara doar si poate.

| dullcat a răspuns:

Buna.Si eu spun tot prezervativ deoarece alte metode cel mai probabil iti vor face rau pe termen lung.

https://youtu.be/Rw1p4wazz78

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezervativul. Cel mai sigur.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Prezervativul. Dacă este folosit corect nu se va rupe. Te scapă și de bolile cu transmitere sexuală
și de sarcinile nedorite.

| FindMyName a răspuns:

Prezervativul e cel mai ok. Deși nu vreau sa te sperii dar sunt unele cazuri (nu foarte dese), când se sparge prezervativul. Ai putea niște pilule sa încerci, dar asta ar trebui sa îți recomande un medic care ar fi potrivită pentru tine

| FindMyName a răspuns (pentru FindMyName):

Adică e bun și prezervativul, dar împreună cu niște pilule nu strică