| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca ma va iubi vreodata o fata chiar daca am pectus excavatum/stern infundat?
Mi-e foarte rusine cu treaba asta, de mic copiii radeau de mine de treaba asta. Acuma m-am apucat de sala sa pun ceva muschi dar tot nu voi reusi sa arat super sexy oricat de mult as vrea, si care fata ar vrea sa stea cu cineva care are o gaura in piept? Adica ma gandesc ca se poate intampla de exemplu sa mergem la mare, ok, sa zicem ca am muschi dar gaura aia din piept parca strica tot.
Ce parere aveti? Am vreo sansa sau toata viata o sa rada lumea de mine si o sa fiu mereu singur din cauza unui defect pentru care nu am nicio vina
Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Absolut sigur vei găsi o persoană potrivită, atât timp cât vei fi o persoană interesantă, iar asta nu ţine de aspectul fizic. Si oricum, toţi avem defecte. Prea puţini sunt norocoşi să fie perfecţi din punct de vedere fizic, si totuşi mai toţi se căsătoresc si isi formează familii. Fericirea nu ţine de aspecte fizice.

| Peridava a răspuns:

Daca pui accent pe fizic ignorand partea morala a unei persoane, educatia, nu iti vei gasi niciodata jumatatea.

| Andrebx a răspuns:

Heii. Eu am avut un prieten in liceu cu aceeasi problema si chiar mi-a placut de el, plus ca avea un caracter admirabil. Nu conteaza ce "defect" crezi tu ca ai, conteaza caracterul, modul tau de a te comporta cu o fata.