| Andrei_Ilie_1999 a întrebat:

Ma confrunt cu o problema...problema mea este pectus excavatum(stern infundat) si as vrea sa discut cu cineva care a avut aceeasi problema si a reusit sa o rezolve prin sport.M-am saturat ca oamenii sa se uite ciudat la mine din cauza problemei mele si as vrea sa o remediez.Dau funda celui care ma poate ajuta.

1 răspuns:
| Bagaciosul69 a răspuns:

Incearca innotul, iar dupa inot fa sauna cam 15-20min.Asa sper sa iti treaca! Sper ca ti-a fost de ajutor.