| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
De 1 saptamana am scurgeri abundente din vagin cu puroi.Am fost la medic si mi s-a spus ca este o simpla infectie si ca trebuie sa fac spalaturi intra-vaginale cu ceaiuri.Nu prea m'a linistit.Plus de asta mi-a intarziat menstruatia. Ce poate fi, si ce este de facut? Astept pareri, multumescwinking!

Răspuns Câştigător
| tzze a răspuns:

Pai du-te din nou la medic, e cea mai buna solutie, la un GINECOLOG! ca poate fi o problema mai grava straight face acum depinde daca ti-ai inceput si viata sexuala, sau daca ai avut tentative de a intretine relatii sexuale si au afectat zona.etc. Medicul va fi cel care va avea de zis un cuvant greu, asa ca mai bine consulta-l.

3 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Mergi la ginecolog si dermatolog sa-ti faca analiza de secretie nu mai sta asa doar ceai. wow ce doctor a fost ala?

| Delia_5673 a răspuns:

Nu ma intreba pe mine laughing)) asa'i in Romaniawinking.dar asa ca idee, menstruatia poate intarzia din cauza asta?

| Delia_5673 a răspuns:

Asa e in Romaniawinking.dar asa ca idee, poate fi asta cauza intarzierii menstruatiei?