| roxmiha9 a întrebat:

De 3 zile mi-au aparut niste scurgeri maronii (sunt inainte de menstruatie). Ar putea fi o dereglare hormonala avand in vedere faptul ca am slabit destul de mult, nu prea mananc si sunt stresata? Am facut 3 teste de sarcina si toate mi-au iesit negative.Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Testele au ieşit negativ aşa că nu ai de ce să îți faci griji.
Acele scurgeri probabil chiar sunt din cauza unei dereglări hormonale.
O zi bună!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este posibil să fie şi o dereglare hormonală!

Vezi mai multe detalii în răspunsurile pe care ţi le-am dat anterior...

Toate cele bune.

| varcolaccc a răspuns:

E ceva normal nu iti face griji stai calmawinking.

| AlinnaAly a răspuns:

Buna! In nici un caz nu esti insarcinata! In schimb scurgerile maronii se pot datora unei usoare infectii. Urmareste evolutia lor dupa ciclul menstrual si vezi cum se prezinta. Daca persista, fuguta la medic, pentru ca sigur este o infectie. Multa sanatate!

| roxmiha9 explică (pentru AlinnaAly):

Multumesc mult pentru raspuns!

| AlinnaAly a răspuns (pentru roxmiha9):

Cu multa placere!

| roxmiha9 explică:

Aaa, si este prima data cand au aparut...