| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua!

De ce fetele de 18 ani, 19 ani și 20 de ani sau chiar 21 de ani se uită după băieți de 23 de ani și 24 sau chiar 25? Nu înțeleg asta? Și de ce nu se uită după băieți de vârstă lor?

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se uită după cine vor ele.

| Bazzed a răspuns:

La fel cum tu ai dreptul sa te uiți după femei mai în vârstă, asa au și ele dreptul sa se uite după bărbați mai în vârstă, nu e nimic în neregulă cu asta

| anonimuIl a răspuns:

Fetele de 20 de ani vor mai mult de la viață la vârsta lor.

| anonimuIl a răspuns:

O fată de 20 de ani cu unul de 25 de ani arată foarte bine împreună amândoi.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cam sunt de varsta lor.

| anonimuIl a răspuns:

Tu ce oferi uneia de 20 de ani?

| Skylor a răspuns:

Fiecare persoana face ce vrea.

| Hammurabi a răspuns:

Cam asta e diferența de maturizare între băieții adolescenți și felele adolescente.
O fată la 20 de ani, echivalează ca maturitate cu un băiat la 24-25 de ani.
Băieții se dezvoltă psihic mai lent decât fetele.

| ywar a răspuns:

E clar: exista imaturitate de ambele parti. Volatilitatea sentimentelor este foarte mare la varsta asta. Am vazut si femei si barbati care la 30-34 de ani gandesc cu picioarele.
De ce s-ar uita?
Pentru ca ele cred ca ei sunt mai maturi si au experienta mai mare. eventual si in pat. Pentru mine sunt pusti, copii. Depinde cine evalueaza situatia.
Baietii invata sa faca sex ca barbatii de la fete/femei mai experimentate, mai in varsta. Nu e o rusine.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca au mai multa minte fetele decat baietii de aceeasi varsta si atunci prefera sa se uite dupa baieti cu 4-5 ani mai in varsta ca ele, care au cat de cat ceva in cap.

Uite si confirmarea: chiar tu afirmi ca nu intelegi si ai 19 ani...deci iti mai trebuiesc vreo 4-5 ani ca sa intelegi ce ti se intampla happy

| MskDesign a răspuns:

Pentru ca baietii de o astfel de varsta, in comparatie cu fetele, sunt inca copii!