| Crisstrike a întrebat:

de ce fetele in ziua de astazi nu prea se dau in vant de baieti singuri si cauta baieti care au deja iubite pentru ca eu nu inteleg?:'(

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Din invidie.Si vor sa strice o relatie. Daca ea nu reuseste sa-si faca un iubit.

5 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Eu cred ca otive sunt mai multe si nu numai invidie. una da invidia ca fetele sunt cam ranchiunoase si or mereu ce are si aialalta chiar daca e vb de o persoana sau de un lucru. dar mai e si faptul ca asa isi demonstreaza unele la altele ca sunt frumoase si destepte si isi dau adevarata arama pe fata cand vor sa demonstreze ca pot sa aiba orice barbat oricand asta demonstreaza pentru celelalte ca alea sa se simta inferioare si ca sa arate ca ele sunt superioare sau isi demonstreaza singure pentru a-si mari increderea in sine. sau unele se cred inteligente ca cred ele ca datorita inteligentei lor si a farmecului si sarmului personal pot face ce or cand vor. dar se cam inseala in mare parte pentru ca nu dau dovada de frumusete sau inteligenta sau mai stiu eu ci dau dovada de femei 'usoare' si baietilor nuprea le pla ccu adevarat numai sa 'le arda' le place. am dreptate?

| Crisstrike explică (pentru powergirl):

Cat adevar ai asa este ai dreptate :3 :'( numai ca de multe ori nu inteleg dc fac dc sunt asa dar in fine' asta e.

| Marina92 a răspuns:

Sunt si fete din astea care n-au ce face si de plictiseala umbla sa strice relatii. Dupa parerea mea fetele astea nu stiu ce vor si nu-s deloc serioase, doar se joaca.
Dar nu toate sunt asa. Sunt si fete cuminti care cauta un baiat sa le aprecieze asa cum sunt. De obicei fetele astea sunt mai timide si poate din cauza asta nu le observi tu.

| Crisstrike explică (pentru Marina92):

Adevarat asa este ai dreptate, sunt si greu de gasit acele fete :3

| DarkFire16 a răspuns:

Eu stiam ca tiganii fura. dar nici chiar asa! laughing