| Andrei1989 a întrebat:

De curand prietena mea si-a inceput viata sexuala cu mine.Totul a fost ok la inceput.Am facut-o de 2 ori fara prezervativ.Prima oara dupa ce mi-am dat drumul(nu in ea) am fost la baie am facut dus, m-am spalat foarte bine. A doua oara cand am continuat tot fara prezervativ am observat pe la mijlocul actului, o chestie transparenta sau albicioasa nu stiu cum arata ca nu s-a vazut foarte bine, se poate sa fie lichidul acela de preejaculare nu era mult Chiar foarte putin aproape insesizabil, dupa 5 minute mi-am dat drumul(nu in ea)Ma gandesc sa nu fi facut o prostie.Acum in a doua zi dupa ce am facut-o mi-a spus ca i-a curs un lichid maroniu deschis si are dureri abdominale. Ce cauze pot fi? Va rog ajutati-ma.Va multumesc.
PStonguerietena mea este in perioada in care trebuie sa ii vina ciclul.

6 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Substanta alba era de la ea,era lichidul de lubrifiere.Din moment ce are scurgeri maronii,dureri abdominale si este si in perioada in care ar trebui sa-i vina menstruatia, logic e ca trebuie sa-i vina.
Cu siguranta nu a ramas insarcinata, dar nu mai repetati inconstienta asta.

| porto89 a răspuns:

Eu nu o sa-ti dau un raspuns foarte lung si plictistor.iti zic decat atat stai linistitwinking

| delisa a răspuns:

Daca trebuie sa ii vina cilcu nu are sanse sa ramana insarcinata daca asta te ingrijoreaza! Si poate de asta o si doar parte abdominala si ii curge acel lichid! Inainte si dupa 10 zile cand trebuie sa ii vina cilcu nu poate ramane! Asa stiam eu!

| Baby_2365 a răspuns:

Eu cred ca durerile abdominale sunt o consecita a faptului ca trebuie sa-i vina ciclul asa si lichidul maroniu.Iar in legatura cu chestia transparenta nu cred ca are vreo legatura cu ejacularea. Eu cred si sper pentru ea ca nu este gravida.
Bafta si data vitoare fi mai atent.

| Andrei1989 explică:

Acum am vorbit cu ea si mi-a zis ca secretia aceea a inceput sa devina mai deschisa la culoarea cum este culoarea pielii.Daca stiti, despre ce este vorba sa imi raspunde-ti.Va multumesc din nou.

| alina564 a răspuns:

O sa-i vina ciclul. Lichidul maro indica faptul ca trebuie sa ii vina :p