| Sophia1989 a întrebat:

Desi am mai pus intrebarea asta sunt foarte ingrijorata. Folosesc anticonceptionale Desorelle pe care nu am uitat sa le iau niciodata. Cateodata am mai intarziat cate 2-3 ore sa le iau dar nu am uitat nici o zi. Mi-a venit mentruatia marti seara exact cand trebuia sa vina doar ca a durat doar pana joi si nu in cantitate mare. Vineri doar cateva picaturi. Exista vreun risc de sarcina?

1 răspuns:
| Merry24 a răspuns:

Nu poate sa fie o dereglare hormonala. daca tiau fost prescrise de medic nu vad cum ai putea ramane. daca nu esti sigura mergi la ginecolog si fa un control