| Anonim388321jsksjsk a întrebat:

Bună ziua. E normal ca iubita mea să nu aiba chef de dragoste? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Normal este sa comunici cu ea pentru a afla de ce nu doreste, nu sa pui astfel de intrebari puerile.Cand esti la menstruatie sau nu te simti bine, ai avut o zi proasta, te confrunti cu stres sau anumite afectiuni medicale, da, e normal sa nu ai chef de sex.

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Perfect normal, înseamnă ca tu nu faci treaba buna în pat

| Anonim388321jsksjsk explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

În 1 an jumate de relație nu am făcut niciodată bosule

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Anonim388321jsksjsk):

Esti SCLAVUL sotiei?

| Simpatic a răspuns:

Pai daca in 1 an si jumatate de relatie nu ati facut-o niciodata si ea inca te evita eu zic ca este cazul sa renunti la aceasta relatie!
acum eu nu stiu ce varsta aveti voi, ca daca ea are 14-15 ani inteleg, altfel nu!
daca sunteti majori atunci nu are logica, dar un motiv poate avea ea fata, cine stie care este acela!
are atitudine de maicutawinking

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este normal sa nu aibe intotdeauna chef cand ai tu.

| sierra1 a răspuns:

Tu vrei ca oricând atunci când pocnești din degete să se... intâmple la ce visezi?

| Anonim388321jsksjsk explică (pentru sierra1):

La tine "oricând" înseamnă niciodată în 1 an jumate?

| sierra1 a răspuns (pentru Anonim388321jsksjsk):

Asta n-ai spus-o, de unde era să visăm?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă are o stare de spirit mai puțin bună sau vreo problema temporara de sănătate, atunci da.

| Cosmin3412 a răspuns:

Sunt 3 variante.
1. Nu ii place de tine deloc, astfel o arde altul si cu tine nu vrea.
2. Este asexuală.
3. Nu stii sa o **** cum trebuie, nu o faci sa isi dorească asta.

| vasileparnaie a răspuns:

Inseamna ca nu ai o marime corespunzatoare fratele meu.

| DoctorInFemei a răspuns:

Poate nu are cu tine, ci cu altul. nu ti face griji, cineva ti o satisface

| Anonim388321jsksjsk explică:

Menționez ca in 1 an jumate de relație n am făcut niciodatăwinking