| Alexandra403772 a întrebat:

Eu și cu partenerul meu ne dorim un copil, am avut raporturi intime pe toată perioada fertilă (de fiecare dată a ejaculat în mine) și imediat după câteva zile am început sa simt un discomfort la nivelul sânilor, efectiv uneori durerea este insuportabilă.Ar putea fi semn de sarcină? Sau sa fie doar din cauza ca urmează sa îmi vină menstruația peste 4 zile? Tot după raporturile intime am început sa merg mult mai des la baie pentru câteva picături.Astept sfaturile voastre, mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Fai un test de sarcina.

| LilWatamaloon a răspuns:

Cel mai bun sfat pe care ti-l poate da cineva este cel al unui medic ginecolog, este singura persoana care te poate examina medical corect si iti poate spune in avans schimbarile prin care vei trece.Aceste medic are pregatirea necesara pentru a te ajuta.

| AlexI99 a răspuns:

Buna! Pai avand in vedere ca a ejaculat in tine inseamna ca esti insarcinata. Pentru discomfort la sani s-ar putea sa fie de la altceva, la asta nu ma pricep poti sa te consulti la un medic despre problema asta. Iti doresc cu copil sanatos si frumos! O zi frumoasa!