| anonim_4396 a întrebat:

Imi este foarte frica sa nu fiu insarcinata. Sunt virgina insa am facut impreuna cu partenerul meu baie dupa care ne-am masturbat in pat. Nu a existat contact sexual insa imi este frica sa nu fii ejaculat putin pe vulva cand era peste mine. Chiar daca a ejaculat a fost foarte putin pentru ca nu eram umeda. Menstruatia trebuia sa imi vina de cateva zile insa nu a veni. AM dureri menstruale si mi s-au intarit sanii. Astept raspus

Răspuns Câştigător
| Азбука a răspuns:

O, Doamne! Fetelor din ziua de azi... ce le mai place sexul! - dar nu detin nicio informatie, stiu doar sa se miorlaie ca le e teama sa nu fie gravide...

15 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Există cazuri foarte rare în care persoana în cauză a rămas însărcinată în urma ejaculării partenerului pe muntele lui Venus, sau pe vulvă.
Motive mari de îngrijorare nu există, mai ales că simptomele menstruaţiei sunt prezente.
O zi frumoasă!

| Angelique a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata, dar ca sa fii sigura fa-ti un test de sarcina!winking

| Angelique a răspuns:

Eu chiar nu va inteleg! Biata fata a intrebat un lucru care o ingrijoreaza, de ce trebuie sa radeti de ea? Mai bine ati educao! Nu sa radetistraight face

| liviu42 a răspuns:

O sa vina ciclul, evita jocurile sexuale pe viitor. Ca sa fi linistita.

| Lummy a răspuns:

Nu ai cum sa fii insarcinata, stai calma.

| ionica56 a răspuns:

Daca esti virgina, unde e problema?confused

| vampiressa a răspuns:

Au foarte mare dreptate cei care au raspuns aici.Adica faci sex dar nu sti nimic despre lucrul asta.Totusi incearca si tu sa te informezi inainte sa ai contactul sexual propriu-zis.Insarcinata nu esti, stai linistita, pentru ca esti virgina.Probabil ca ai o mica intarziere cauzata de o raceala.

| monikutzata a răspuns:

Nu nimic stai calma nu ai ramas

nu se poate
fundita plz:X

| fuckU a răspuns:

Stii ce iti spun ca e mai bine? Du-te la farmacie si cere un test de sarcina sau daca nu esti increzatoare in asa ceva du-te la medicul ginecolog
P.S. eu nu cred ca esti insarcinata
treci cu ochiul si pe siteul asta poate iti e de folos
http://www.copilul.ro/......a5684.html

| mady_8925 a răspuns:

Bai daca esti virgina nu ai cum sa fi insarcinata!

| Ovidiu_4176 a răspuns:

Virgina crd

| Annye18 a răspuns:

Cate conceptiilaughing. Sunt virgina dar mi-e frica sa nu fiu insarcinatalaughing

| Paty25 a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la un medic ginecolog si o sa afli raspunsul pentru a te linisti! :*

| domnikbyby a răspuns:

Daca esti virgina, cu siguranta nu esti insarcinata...

| florina_5460 a răspuns:

Cum sa fi insarcinata daca nu ai avut relati sexuale?