| Oanamaria233 a întrebat:

Buna ziua, îmi întârzie menstruația cam mult trebuia sa apăra pe 4 August dar nimic nici simptome premenstruale nu am, eu înainte de asta pentru prima data am luat o pastila contraceptiva dupa ruperea prezervativului mi-a curs puțin sânge 2 zile dar am înțeles ca a fost din cauza pastilei, 2 teste de sarcina am făcut nu indica nimic pana ajung la doctor poate ma ajutați și voi cu un sfat
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Robert2526 a răspuns:

Nu iti intarzie nimic. Ai luat pastila aia si ti-a schimbat data ciclului menstrual. Nu este dereglare hormonala, nu ai patit nimic, nu esti insarcinata si nu ai nici o alta problema. Menstruatia ta, conform a ceea ce spui tu aici, ar trebui sa apara in perioada 8-16 septembrie

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce pastila contraceptiva ai luat, cand si de ce numai una?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil să-ți întârzie din cauza stresului sau schimbărilor hormonale.

| Miruna333 a răspuns:

Intarzierea menstruatiei poate fi din N motive, citeste pe net, nu inseamna automat ca esti insarcinata