| Spinning a întrebat:

Bună ziua m-am masturbat cam des și nu am știut că afectează o să îmi mai revin am probleme de psihic și potență.

Răspuns Câştigător
| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Diavolul este in spatele la industrile filmelor porno el este în spatiale la tot și își bate joc de viața oamenilor care au căzut pe mână lui și le distruge și lor viața îți murdărești sufletul cu ochii îți distrugi sănătatea trazește te și nu mai face asa stai departe de mizerile alea îți vor întunecă mintea și sufletul.

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Masturbarea te face mai ager și isteț. este demonstrat științific ca creste IQ

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Oamenii de știință au fost adevărați masturbatori

| darrio2007 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Hai ca m-ai terminat, Verginico!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti se pare ca ai probleme de psihic?

| dullcat a răspuns:

Ce inseamna cam des? Cum te afecteaza? Ce probleme ai? Ai fost la medic si stii asta la sigur sau doar ai citit de pe internet?

| sammie a răspuns:

Da, daca te opresti.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Masturbarea îți îmbolnăvește mintea Masturbarea îți îmbolnăvește gândurile Masturbarea îți distruge sănătatea cum? Azi te uiți la filme porno mâine te uiți la filme porno începi săte uiți cu săptămânile la filme porno începi săte uiți cu lunile la filme porno în el săte uiți cu ani la rând la filme porno ce se întâmplă dupăia? Îți murdărești mintea îți murdărești gândurile îți murdărești sufletul și uite așa te scufunzi în lumea pornografica și îți bați joc de sănătatea ta în ultimul hal dacă începi sa mai și dai bani pe filmele alea să-ți faci abonamnet pe ele atunci sănătatea ta a ajuns foarte grava dacă nu renunți săte mai uiți la filme alea bolnave murdare și nu renunti la Masturbarea o să-ți distrugi sufletul o să-ți distrug sănătatea și te vei îmbolnăvi dacă îți pierzi controlul și a ei ajunge cum alți o fac și de 3 ori pe zi atunci nu-i bine deloc.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Ei fac măcel de oamenii de că-ți oameni nu și-au bătut joc industrile astea murdare de milione de oamenii își bat joc și o dată ce ei cad pe mână lor își bta joc de viața lor și te sufletele lor și îi filmează și îi pune și sa vadă alți iei prin sufletele lor distruse distruge la rândul lor și alte suflete care cad pe mâinile lor prin tota mas media și toată aplicațiile care exista absolut toate pornografice sunt peste tot și ei îndeamnă oamenii și le întra în mine și îi face sa depindă se filmele lor bolnave și murdare

| ClaRa91 a răspuns:

Ai ajuns ***?

| ClaRa91 a răspuns:

Esti terminat.

| IonGheorghe1976 a răspuns:

Buna ziua, din pacate efectele masturbarii sunt permanente si este foarte posibil sa ramai cu aceste traume cel putin pe o perioada lunga. Propun sa lasi orice activitate in acest domeniu si sa te duci la biserica.