| Georgelinoss a întrebat:

Numele meu este Gabriel! Ma masturbez de ceva vreme! Inca sunt virgin! Imi e frica sa ma duc la femei! Cand ma sarut cu o fata imi iese sperma! Probabil ca ma excit foarte tare! Ce as putea face sa nu mai am astfel de probleme? Chiar si la un film sau cand vad o poza cu o fata imediat imi iese! Sunt terminat sad sad

Răspuns Câştigător
| ZambetColorat98 a răspuns:

Stai linistit, ca fiind inca virgin si ne avand inca un contact sexual cu o femeie este normal. Incearca sa ai cat mai mult contact cu femeile, vei vedea ca aceasta problema va disparea cu timpul, nu ai de ce sa-ti fie rusine happy

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De vina este starea ta psihica si emotiva ceea ce genereaza o stare de excitatie extrema, adica asa numita stare de surescitare carese produce involuntar. Aceasta stare se va diminua o data cu trecerea timpului si/sau in urma unei relatii de prietenie mai profunda/aparte cu o fata ceea ce ar favoriza acumalarea unei chiar si minime experiente sexuale. Multi adolescenti se confrunta cu astfel de probleme. big grin

| ZambetColorat98 a răspuns:

Pentru a te putea ajuta spune-mi cati ani ai

| Georgelinoss explică (pentru ZambetColorat98):

20 de ani! sad sad Sunt o fire mai emotiva! sad sad Cred ca ma intelegeti! sad sad

| ZambetColorat98 a răspuns (pentru Georgelinoss):

Stai linistit, ca fiind inca virgin si ne avand inca un contact sexual cu o femeie este normal. Incearca sa ai cat mai mult contact cu femeile, vei vedea ca aceasta problema va disparea cu timpul, nu ai de ce sa-ti fie rusine happy